OJELERİ TIRNAKLARINIZ DIŞINDA KULLANABİLECEĞİNİZ 9 FARKLI YÖNTEM

Ojeleri tırnaklarınız dışında kullanabileceğiniz 9 farklı yöntem..!

Ojelerinizi kullanabileceğiniz 9 farklı yöntem

Ojelerinizi kullanabileceğiniz 9 farklı yöntem

Tırnak cilaları,  tırnaklarınızı güzelleştirmek için kullandığınız renkli sıvılardan çok daha fazlasıdır aslında. Bakın nerelerde size yardımcı olabilirler.

Ojeleri tırnaklarınız dışında kullanabileceğiniz 9 farklı yöntem..!

  1. Renk bozulmalarını önleme : Metalden yapılma bir yüzük ya da kolye herhangi bir aksesuarınız ister istemez renkleri bozulacaktır. Şeffaf bir tırnak cilası parlatıcı) sürdüğünüzde ise aksesuarınız rengini koruyacaktır.
  2. Külotlu çoraplar : Külotlu çoraplarınız da kaçma olduğunda daha fazla büyümesini önlemek için biraz şeffaf oje sürebilirsiniz.
  3. Tokalar: Sıkıldığınız tokalarınızı renkli ojelerle yeni bir hale getirebilirsiniz.
  4. İğne iplik : ipliği iğneden geçirmek bazen cidden çok zor olabiliyor. ( Yalnızca 1 hamlede ipliği iğneden geçirmenin en iyi yolu başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz) Bunun için ipliğin ucuna oje sürüp kurumasını beklerseniz çok rahat bir şekilde iğneden geçirebilirsiniz.
  5. Anahtarlar: Anahtarlığınızda birden fazla anahtar olduğunda zorlanmamak için her birini ayırmak için farklı renkte boyayabilirsiniz.
  6. Bir zarfı kapatmak : Zarfı kapatmak için yalamaktansa onları ojeyle kolay bir şekilde kapatabilirsiniz.
  7. Topuklu ayakkabılar : Ayakkabı topuklarınızı daha değişik, dikkat çekici hale getirmek için tabanlarını çarpıcı renklere boyayabilirsiniz.
  8. Hasar görmüş ayakkabılar : Hasar görmüş ayakkabı burunlarını ayakkabıyla aynı renkte bir ojeyle hasarı maskeleyebilirsiniz.
  9. Siğiller : Siğillerin üzerine iki ya da üç hafta her akşam oje sürüldüğünde oksijensiz kalacakları için sizi bu sıkıntıdan kurtarabilir. ( Ama bu konuda doktora görünmeniz sizin için en iyi seçenek olacaktır )

Çantalardaki jel paketleri bakın başka nerelerde kullanılabilir başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.




Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir