DOĞUM YOLU NUMARANIZI BİLİYOR MUSUNUZ

Spread the love
  •  
  •  
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Doğum yolu numaranızı biliyor musunuz? Hesaplayın ve kişiliğiniz hakkında neler söylüyor görün..!

Doğum yolu numaranızı biliyor musunuz

Doğum yolu numaranızı biliyor musunuz

Ünlü matematikçi Pisagor ile başlayan nümerolojinin ( sayı bilimi ) ile kişinin kişilik özellikleri hakkında çok şey anlatabileceğini biliyor muydunuz?


Doğum yolu numaranızı biliyor musunuz? Hesaplayın ve kişiliğiniz hakkında neler söylüyor görün..!

Doğum yolu numaranız, kişiliğiniz hakkında çok şey anlatabilir. Hesaplaması ise çok kolaydır. Bu numara her zaman kolayca hesaplayabileceğiniz 1 ile 9 arasında bir rakamdır. Aşağıdaki örneğe göre hesaplayabilirsiniz,

  • Doğum tarihi : 04/06/1980 ise ilk olarak yapmanız gereken hepsini toplamak,

4+6+1980 = 1990

  • Şimdi de elde ettiğiniz sonucun tüm rakamlarını toplayacağız.

1+9+9+0 = 19 ( 1 ile 9 arasında bir rakam elde edene kadar toplama işlemine devam)

1+9 = 10

1+ 0 = Bu durumda doğum yolu numarası 1 oluyor. Siz de kendi doğum tarihiniz ile hesaplama işlemi yapıp aşağıda ne anlama geldiğini kontrol edebilirsiniz.

1 numara : Genellikle lider olarak anılırlar. Yaratıcı, bağımsız,doğal liderlerdir. Hep kendi bildikleri yoldan gitmek isterler, bu yüzden bazen inatçı ve dik başlı olarak adlandırılabilirler. Ayrıca bu insanlar oldukça dürüsttürler.

2 numara : Diplomat diye adlandırılırlar. Çok sezgisel ve hassaslardır. Sevdikleri insanlar tarafından çevrelenmek çok hoşlarına gider. Hiç kimseyi incitmeyi istemezler. Oldukça alçak gönüllü olup diğer insanların fikirlerine de büyük önem verirler. Depresyona meyillidirler.

3 numara : İdealist! Romantik,uyumlu,etkileyici ve mükemmeliyetçidirler. Bu sayıya sahip insanlar genelde yaratıcı bir alanda işe sahiptirler ve pek çok hobileri vardır. Mükemmeliyetçi oldukları için biraz güvensiz olabilirler. Bu da onlara bazen biraz huysuz bir görünüm verebilir.

4 numara : Muhafazakar! Disiplini ve düzeni seviyorlar. Genellikle çok sorumlular. Sadece % 100 emin olduktan sonra hareket ederler. Sıkı çalışmayı severler.

5 numara : Uyumsuz! Özgürlüğe çok önem verirler. Genellikle dürtüsel ve sabırsızdırlar. Merakları sınırsızdır. Düzenli bir hayatı sıkıcı bulurlar.

6 numara : Romantik! Hassas ve sevgi doludurlar. Çok arkadaş canlısıdırlar ve genellikle herkesin faydasına olacak şekilde bir çözüm üretmeye çalışırlar. Haksızlıktan nefret ederler. Hassaslıklarından dolayı, iltifatlardan oldukça etkilenirler. Eleştirilerle başa çıkmakta zorlanabilirler.

7 numara : Entelektüel! Hayalperest, oldukça meraklı, araştırmayı yapmayı seven insanlardır. Ayrıca yalnız olmayı da severler. Ruhsallığa açıktırlar,meditasyonu severler. Sorularla doludurlar, sorgulamadan yapamazlar. Bu yüzden genelde diğer insanlardan daha farklı düşünürler.

8 numara : Organizatör! Hırslı,materyalist, statü ile ilgileniyorlar. Çok rekabetçiler,meydan okumayı seviyorlar. Ailelerini ve arkadaşlarını çok seveler,onlar için her şeyi yaparlar. Ancak gerçek duygularını her zaman gösteremeyebilirler.

9 numara : Hayırsever! Ayrıca idealist.  Sezgisel davranırlar ancak sorumluluklarını çok ciddiye alırlar. Genelde arka planda kalırlar. Duygularını göstermekte iyidirler.

Neden bazı tükenmez kalemlerin kapakları deliklidir başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir