BU MASKEYLE 10 YAŞ DAHA GENÇ GÖRÜNECEKSİNİZ

Bu maskeyle 10 yaş daha genç göstereceksiniz..!

Bu maskeyle 10 yas daha genç göstereceksiniz

Bu maskeyle 10 yas daha genç göstereceksiniz

Işıl ışıl parlak bir cilde sahip olmak her bayanın arzuladığı bir şeydir. Biz size kimyasal içerikli kremler,maskeler yerine tamamen doğal bir karışım önereceğiz. 

Bu maskeyle 10 yaş daha genç göstereceksiniz..!

Hindistan cevizi ve kabartma tozunu size anlatacağımız şekilde hazırlayıp düzenli bir şekilde uygularsanız cilt temizliğinizi sağlayacak. akne yara izi, kızarıklık gibi durumlardan kurtulacaksınız. Ayrıca soyulma özelliğiyle ölü cilt hücrelerini de yok edecektir.

Gözenekleri temizler, akne ve siyah nokta oluşumunu önler. Bu hazırladığımız karışımın bu kadar güçlü olması tamamen bileşenlerinin kuvvetinden kaynaklanıyor. Kabartma tozu çift etkili ( asit-baz) olduğu için normal cilt ph seviyesini korur ve akne oluşumunu önler.


Diğer yandan hindistan cevizi ise , antibakteriyel, nemlendirici olma özelliklerine sahiptir. Cilt sağlığı için son derece faydalıdır.

Gelelim tarife, tüm gerekli olanlar:

Macunumsu bir karışım oluşturmak amacıyla malzemeleri kasede karıştırın. Karışımı nazikçe yüzünüze uygulayın. 5 dk kadar bekletin. Ilık suyla masaj yaparak yavaş yavaş maskeyi çıkarın. Hindistan cevizi yağı yeterince nemlendireceği için cildinizi, tekrar nemlendirici uygulamanıza gerek yoktur.

Diz ve dirseklerdeki kararmalar nasıl geçer başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir