BEYAZ SAÇLARA KESİN VE DOĞAL ÇÖZÜM

      Yorum yok BEYAZ SAÇLARA KESİN VE DOĞAL ÇÖZÜM

Beyaz saçlara kesin ve doğal çözüm!

Beyaz saçlara kesin çözüm

Beyaz saçlara kesin çözüm

Beyaz saçların eski haline dönmesi ve yeni çıkan saçlarınızın da beyaz çıkmamasını sağlayacak muhteşem ve iddialı bir kür tarifi sizleri bekliyor.

Beyaz saçlara kesin ve doğal çözüm!

Amerika’da yapılan araştırmalara göre soğan suyunun beyaz saçları eski rengine döndürdüğü kanıtlanmış. Bu bilgilerden yola çıkarak Tülay hanım da bir kür üzerinde denemeler yapmış. Elde ettiği sonuçlardan da oldukça mutlu. Bu kür ile hem beyaz saçlara veda ediyorsunuz hem de saçlarınızın hızlı uzamasını sağlıyorsunuz. Yani çok amaçlı.

Tabi ki kürü uygulamadan önce ufak bir kısmını ense kısmında sürüp bekleyin. Herhangi alerjik durumla karşılaşmıyorsanız tüm saçınıza uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın kirli ya da temiz olması gerekmiyor.


Kür için gerekli olan malzemeler:

Blenderdan geçiriyoruz. Krem kıvamına gelene kadar işleme devam ediyoruz. Daha sonra yumurta sarısını da içerisine ekliyoruz.Üzerinde zeytinyağını ekleyip güzelce blenderda karıştırıyoruz.  Elde ettiğimiz karışımı saçınızı boyar gibi uygulayın. 1 saat bekletin ve yıkayın. Haftada 1 ve ya 2 kez uygulayabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir