Ayva Çekirdeği Jeli Nasıl Yapılır

      Yorum yok Ayva Çekirdeği Jeli Nasıl Yapılır

Ayva Çekirdeği Jeli Nasıl Yapılır

Ayva Çekirdeği Jeli Nasıl Yapılır
Ayva Çekirdeği Jeli Nasıl Yapılır

Kırışıklıkları yok eden,Vücuttaki sarkmaları gideren,Göz altı torbalarını yok eden,Ciltteki lekeleri yok eden Ayva çekirdeği jeli nasıl yapılır?

Ayva çekirdeğinin cildiniz için o kadar çok faydası var ki saymakla bitmiyor.Cildinizde veya vücudunuzda lekeler mi var?Doğum sonrası çatlak sorunu mu yaşıyorsunuz,Göğüs sarkmasından mı şikayetçisiniz.Göz altı torbalarınızdan mı muzdaripsiniz?Cilt kırışıklıklarından mı kurtulmak istiyorsunuz?

İşte sizlere tamamen doğal Allah’ın mucizelerinden bir tanesi olan Ayva çekirdeği ve Ayva çekirdeği jeli hanımlar,beyler.Onlarca para verip bu sorunlarınız için kimyasallar içeren kremler almanıza gerek kalmayacak.


Bunun için yapmanız gereken ayva’nın çekirdeklerini çıkarmak ve jel haline getirmek.Bunu yapmakta o kadar kolay ki.

İlk olarak bir ayvanın çekirdeklerini çıkartıyorsunuz ve üzerine yarım bardak su döküp kapalı bir kavanozda bu şekilde 24 saat beklemeye bırakıyorsunuz.Ertesi gün kavanozunuzun ağzını açtığınızda tamamen doağl bir jel ile karşılaşacaksınız.

İşte sİzi yukarıda saydığınız sıkıntı ve sorunlarınızdan kurtaracak jel kullanıma hazır.

İster göz çevresi ister vücut sorunlarınız olan sarkmalar,kırışıklıklar için bu jeli kullanmanız yeterli.Yapmanız gereken göz çevresi uygulaması yapacaksanız (göz altı torbaları )Göz altınıza uygulayıp 20 dakika bekletip yıkamak hepsi bu kadar.Yine yüzünüz ve vücudunuz içinde 20 ile 30 dakika uygulamalar yapıp ardından yıkayabilirsiniz.


Ayva Çekirdeği Jeli Nasıl YapılırBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir